Outlook Hesabını Geri Hotmail Yapmak

02 Ağu 2012 | 14.700 okunma


outlook

Microsoft, hotmail’in ismini outlook yaptı ve artık maillerinizin sonundaki @hotmail.com kısmı, @outlook.com olabiliyor. Kendi mail adresinizin ismini bu şekle sokabiliyorsunuz. Fakat bunun bir kötü yanı var, geri çevirmek yok ve eski adresinizle de artık giriş yapılamıyor. Yani outlook’a çevrilen hesaplar artık hep @outlook.com yazarak giriş yapmak zorunda kalıyor.

Ben ilk hotmail’den outlook’a çevirdiğimde, MSN online listesi kaybolmuştu ve çok panikledim. Fakat ilgili microsoft sayfasında bu bilgilerin yeni hesap ismine aktarılması 48 saat sürebiliyor yazıyordu. Bende bir umutla bekledim ve gerçekten MSN kişi listesi eskisi gibi oldu. Tek değiştiremeyeceğim yer @outlook.com olarak biten adresim.

Bu mail isminin dışında yeni hotmail yani outlook mail arabirimi tasarımı oldukça başarılı ve hani derler ya cool olmuş. :) Keşke birde outlook’dan hotmail’e geri geçişi mümkün yapsalarmış.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.7/10 (21 votes cast)
Outlook Hesabını Geri Hotmail Yapmak, 7.7 out of 10 based on 21 ratings Yazıya gelmek için şunları aradıları:
Bunuda oku

4 yorumlar

 1. tarık

  kendi kendinemi qelıor eskı gonderıler yoksa ılgılı yerlere soyleyerek mı yapıoruz..???

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 2. veysi

  hotmail açtığımda çevirim içi arkadaşlarımı görüyordum outlookta göremiyorum  outlook ta görmem için ne yapmam gerekir beni aydınlatırsanız sevinirim başarılar

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Bir Yorum Yaz

*